KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12993089
nr 1299 3089
Oidentifierad konstnär. Strandparti, Signerad Koch. Olja på pannå, 36x56 cm
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 6 januari 2020
kl 19:39:06
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.600 kr